PL

Kursy walut


Zmieniające się kursy walut, powodują konieczność ciągłej aktualizacji kursów na liście. W przypadku kantorów czy instytucji udzielających kredytów, konieczne jest poinformowanie Klienta o bieżącym kursie. Dzięki odpowiedniej aplikacji, nie będziesz musiał już ręcznie aktualizować tych kursów – aplikacja pobierze aktualne kursy z Internetu i natychmiast zaktualizuje kursy walut na ekranie monitora. Takie rozwiązanie pomoże zaoszczędzić czas, który będziesz mógł poświęcić na obsługę nowych Klientów.

Notowania giełdowe


Jeżeli prowadzisz działalność związaną z akcjami i obrotem na giełdzie, możesz w swoim systemie zamieścić aplikację wyświetlającą aktualne notowania giełdowe w Polsce i na świecie. Dodatkowo mogą one wyświetlać wskaźniki indeksów giełdowych, a także informacje o spółkach, w które warto zainwestować


Obsługa klienta


Klient od samego początku musi poczuć, że jego pieniądze będą bezpieczne, a bank stawiający na nowe technologie świadczy o ciągłym rozwoju i wysokiej jakości oferowanych usług. System Digital Signage pomoże w obsłudze Klientów, zaraz po wejściu skieruje ich do odpowiedniego stanowiska, informując o czasie oczekiwania na obsługę.


Punkty informacyjne


Dzięki zastosowaniu ekranów dotykowych Twoi Klienci będą mogli zapoznać się lepiej z ofertą banku, nie czekając na obsługę u doradcy. Inteligentny system zaprezentuje mu ofertę kredytową, skłoni do oszczędzania na lokacie czy zachęci do zainwestowania w fundusze. Wszystko to sprawi, że pracownicy Twojego banku nie będą tracili już czasu na udzielanie prostych i oczywistych odpowiedzi, a Klienci przed podjęciem decyzji będą dobrze poinformowani. 


Reklamowanie usług


Reklamy i informacje wyświetlane na ekranach, pozwolą na lepsze zapoznanie się klientów z aktualną ofertą Twojej firmy. Umieszczając ekrany w miejscu oczekiwania Klientów na obsługę, będziesz miał możliwość skłonienia go do wzięcia kredytu, o którym nawet nie myślał przychodząc do Twojej placówki. Dodatkowo Klient koncentrujący swoją uwagę na prezentowanej treści, nie będzie myślał o czasie, który traci na staniu w kolejce.

Siedziba główna

TDC Polska sp. z o.o.
ul. Warszawska 53
61-028 Poznań

tel. +48 67 348 29 31
e-mail: biuro@tdcpolska.pl

Siedziba w Berlinie 

SCEO Deutschland GmbH
Bundesplatz 8
10715 Berlin

e-mail: info@sceo.de

iso_9001.pngiso_14001.png

unia