Zamknij

Skontaktuj sięTDC Polska sp. z o.o.

ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań Poland

Dane rejestrowe:

NIP: 764-259-64-52
REGON: 300853199
KRS: 0000507950

Telefon:

+48 67 348 29 31

Serwis telefoniczny:

+48 531 818 599

Adres e-mail:

biuro@tdcpolska.pl

Type at least 1 character to search

DIGITAL SIGNAGE

Czym jest Digital Signage?

Termin Digital Signage brzmi skomplikowanie, a w rzeczywistości jest to doskonałe i łatwe medium w przekazie informacji oraz prestiżowy element aranżacji wnętrz. Digital Signage to system pozwalający na atrakcyjną prezentację multimedialnych  treści, który opiera się na zastosowaniu cyfrowych nośników obrazu. Do tworzenia systemy Digital Signage wykorzystujemy nowoczesną i sprawdzoną technologię od monitorów LCD i ekranów LED poprzez  monitory interaktywne, projektory, tablice interaktywne aż po projekcje holograficzną.

Digital Signage pozwala na w pełni zautomatyzowane zarządzanie treścią, dopasowanie komunikatu do danej grupy odbiorców poprzez określenie wytycznych wyświetlanych treści. Dużym atutem tego systemu jest wszechstronne zastosowanie zarówno w celach informacyjnych jak i marketingowych. Rozwiązanie najczęściej wykorzystuje się w handlu, w urzędach administracji publicznych, na lotniskach i dworcach jak również w hotelach i nieruchomościach komercyjnych. Nośniki Digital Signage projektowane są z myślą o ich użytkowaniu  24/7. Oferujemy produkty SCEO®, które są przeznaczone do nieustanej eksploatacji.

Rozwiązanie oferowane przez TDC Polska pozwala na wyświetlanie treści w dowolnym miejscu i czasie, co stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych bilbordów, plakatów czy banerów. Dzięki naszemu autorskiemu oprogramowaniu SCEO SOFTWARE® możliwe jest centralne i zdalne zarządzanie treścią bez względu na liczbę nośników informacyjnych.

Digital Signage co to jest?

Jak tworzymy system Digital Signage?

Badania rynku

Jako wiodąca firma w Polsce i Europie stale monitorujemy trendy i testujemy nowe technologie, aby móc oferować naszym klientom wydajne i kompleksowe rozwiązania. Jesteśmy dynamicznym i kreatywnym zespołem, dzięki temu zapewniamy najlepsze możliwe rozwiązania, takie które spełniają wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Dobór wyselekcjonowanych urządzeń

Wymagania i cele komunikacyjne określają  nasi klienci, co stanowi punkt wyjścia dla naszej pracy. Gwarantujemy indywidulane dopasowanie sprzętów. Oferowana przez nas technologia mediów jest zawsze dostosowana do obiektu, aplikacji oraz do spełniania wyznaczonych funkcji.

Koncepcja i projekt

Zapewniamy kompleksowy projekt wdrożenia systemu Digital Sigange. Indywidualnie stworzony przez nas SCEO SOFTWARE® umożliwia naszym klientom szybką i łatwą zmianę wyświetlanych treści.

Pełne wsparcie posprzedażowe

Gwarantujemy szkolenia pracowników w zakresie obsługi naszych produktów oraz wsparcie techniczne zarówno w ramach okresu gwarancyjnego jak również pogwarancyjnego.

Digital Signage w komunikacji miejskiej
Infokiosk Dworzec Autobusowy
Infokiosk Centrum Handlowe TDC Polska

Gdzie wykorzystywany jest Digital Signage?

Digital Signage w reklamie

System Digital Sigange to idealne narzędzie do przeprowadzania kampanii marketingowych. Multimedialna prezentacja treści pozwala nam na wyświetlanie reklam, które przyciągają wzrok i skupiają uwagę dłużej niż klasyczne nośniki informacji takie jak ulotki, plakaty czy tradycyjne banery. Treści reklamowe mogą być wyświetlane na różnego rodzaju nośnikach np. na ekranach LED, monitorach LCD czy na infokioskach. Jest to o wiele atrakcyjniejsza forma reklamy niż tradycyjne analogowe nośniki. Nasze rozwiązania pozwalają nie tylko na wprowadzenie interaktywnych reklam, ale również na natychmiastową reakcje na potrzeby klienta, ich zachowania oraz na czynniki zewnętrzne.

Digital Signage w przekazie informacji

Dynamiczny przekaz informacji skutecznie zastępuje analogowe bilbordy, plakaty czy banery. Jest to coraz częstsza forma przekazywania informacji, którą można wykorzystywać za równo na zewnątrz przy siedzibach firm, atrakcjach turystycznych czy miejscach spotkań jak i we wewnątrz budynków czy pojazdów. Centa handlowe, kluby, hotele, restauracje to tylko kilka przykładów lokalizacji zastosowania systemu Digital Signage. To innowacyjne rozwiązanie może służyć jako system kolejkowania w urzędzie,  katalog książek w bibliotece, a nawet jako system rozkładów jazdy lub lotów. Częstym zastosowaniem systemu Digital Signage w przekazie informacji są zabudowane dotykowe ekrany, zwane infokioskami, interaktywne totemy oraz wayfindery,  które mogą służyć jako interaktywna mapa galerii handlowej, system zapisów do lekarza czy jako publiczne punkty dostępu do Internetu.

Digital Signage w instalacjach artystycznych/dekoracyjnych

Digital Signage może posłużyć jako ciekawa aranżacja artystyczno-dekoracyjna. O wyjątkowo indywidualnych rozwiązaniach można przeczytać w sekcji SCEO Custom Project. Wykorzystanie takich nośników jak siatka LED pozwala na prezentacje multimedialne na fasadach budynków, które mogę zawierać treści zarówno reklamowe i informacyjne jak również treści rekreacyjne i kulturowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu galerie handlowe czy multimedialne muzea mogą prezentować dotychczas ograniczone przez analogowe nośniki treści. System Digital Sigange to idealne rozwiązanie w muzeach multimedialnych. Przekazywanie wiedzy posługując się wszystkimi zmysłami to obecnie cel wielu wystaw interaktywnych.

Nasze rozwiązania
Digital Signage

Digital Signage - Instalacje AV dla sklepów

Zalety Digital Signage

conversation 1 - TDC Polska - digital signage
SZYBKA I SKUTECZNA KOMUNIKACJA

Gwarantujemy, że nowa reklama/informacja zostanie wyemitowana w ciągu kilku minut od jej dostarczenia, zapewniamy również natychmiastową reakcję na czynniki zewnętrzne poprzez dowolną modyfikacje treści, dzięki temu odbiorca skupi swoją uwagę znacznie dłużej niż na tradycyjnych nośnikach.

flexible 1 - TDC Polska - digital signage
ELASTYCZNOŚĆ

Nasze autorskie oprogramowanie SCEO SOFTWARE® daje możliwość na wyświetlanie dowolnej treści w o dowolnej porze, co więcej każdy nośnik może przekazywać różne komunikaty. Podzespoły marki SCEO® bez problemu można zintegrować z czujnikami ruchu, temperatury, jasności oraz z wszelkimi rodzaju social mediami.

budget 1 - TDC Polska - digital signage
REDUKCJA KOSZTÓW

Zaawansowane rozwiązania TDC Polska redukują koszty eksploatacji i zwiększają możliwości zastosowania Digital Sigange. Zdalne sterowanie oraz diagnozowanie usterek pozwala klientom zaoszczędzić czas oraz zminimalizować miesięczne wydatki. Przygotowanie treści oraz ich dystrybucja jest o wile szybsza i tańsza niż tradycyjne ulotki, plakaty czy banery.

smartphone 1 - TDC Polska - digital signage
ŁATWA OBSŁUGA

Niesamowicie łatwa obsługa sprawia, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na system Digital Signage. Nasi klienci mogą zarządzać treścią bez wychodzenia z domu, do tego potrzebują jedynie komputera z przyłączem do Internetu, aby swobodnie zarządzać nośnikami.

Interaktywna ekspozycja dla Parku Naukowego Haus Der Flüsse, Havelberg, Niemcy

Interaktywna ekspozycja dla Parku Naukowego Haus Der Flüsse, Havelberg, Niemcy

Muzeum Skierniewice – system AV

Muzeum Skierniewice – system AV

Ekrany LED P3 w sieci sprzedaży Innogy

Ekrany LED P3 w sieci sprzedaży Innogy

Wyposażenie hali sportowej Arena Gliwice

Wyposażenie hali sportowej Arena Gliwice

Call Now Button