Zamknij

Skontaktuj sięTDC Polska sp. z o.o.

ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań Poland

Dane rejestrowe:

NIP: 764-259-64-52
REGON: 300853199
KRS: 0000507950

Telefon:

+48 67 348 29 31

Serwis telefoniczny:

+48 531 818 599

Adres e-mail:

biuro@tdcpolska.pl

Type at least 1 character to search

Custom Project

Czym jest Custom Project?

Szukasz rozwiązania, które ma spełniać wszystkie Twoje wymagania? Czy potrzebujesz wyświetlacza o nietypowym kształcie w wyjątkowej zabudowie lub innowacyjnych systemów interakcji kinetycznej? Dzięki naszemu dwudziestoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opracować wiele dedykowanych technologii, aplikacji oraz rozwiązań w obszarze systemów audiowizualnych takich jak multimedialne ekspozycje muzealne, systemy głosowań, systemy nagłośnienia i oświetlenia czy systemy dedykowane salom konferencyjnym. Produkty SCEO® dostosowywane są indywidulanie do każdego projektu.

Realizacja TDC Polska: Havelberg, 2015
Realizacja TDC Polska: Havelberg, 2015
Energooszczędne ekrany led sceo ledscreen

Unikatowe formy ekranów SCEO® LEDSCREEN

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców ekranów LED, dlatego aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów produkujemy wyświetlacze o każdym promieniu krzywizny, które umożliwiają zbudowanie ekranów o nieregularnych kształtach takich jak walec, stożek czy inne bryły. Jeśli szukasz unikalnego produktu to nasze autorskie ekrany SCEO® LEDSCREEN będą doskonałym wyborem. Jednym z naszych innowacyjnych rozwiązań są ekrany stworzone z miękkich, elastycznych, modułowych kabinetów LED. Takie rozwiązanie to także innowacyjna forma reklamy, która może być wyświetlana podczas wydarzenia sportowego lub kulturalnego. Konstrukcje ekranów SCEO® LEDSCREEN są wykonane z bardzo wytrzymałych, precyzyjnie wyciętych laserowo elementów aluminiowych lub stalowych.

Pełna modułowość

Stosowane przez nas rozwiązania dają możliwość modyfikacji praktycznie każdego parametru kabinetu, zarówno parametrów fizycznych takich jak waga, materiał z którego jest zbudowany, kształt, głębokość fizyczna, co pozwala na elastyczną budowę ekranów w nieregularnych kształtach takich jak koła lub trójkąty, jak również parametrów prądowych. Dzięki tej możliwości możemy dostosować jasność ekranu, zużycia prądu oraz zoptymalizować parametry wyświetlanego obrazu, czyli rozdzielczość, głębię kolorów, paletę barw, HDR, kontrast czy temperaturę barwową.

power 1 - TDC Polska - custom project
Dostosowany do twojej aplikacji
devices 1 - TDC Polska - custom project
Kompaktowy rozmiar
implement 1 - TDC Polska - custom project
Łatwy (de)montaż
jigsaw 1 - TDC Polska - custom project
Możliwość budowy nieregularny kształtów
Realizacja TDC Polska: Szwecja, 2019
Realizacja TDC Polska: Szwecja, 2019
interactive board2 - TDC Polska - custom project

Co zyskujesz wybierając usługi TDC Polska?

implement 1 - TDC Polska - custom project
Kompleksowość usługi

Oferujemy wsparcie przez cały okres trwania projektu, począwszy od wykonania specjalnie przystosowanego do Twoich potrzeb projektu, poprzez wizualizację aż po wykonanie i serwis posprzedażowy, a nawet pogwarancyjny. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych wymagań, skontaktuj się z naszymi doradcami, a my stworzymy dla Ciebie projekt na skalę światową.

flexible 1 - TDC Polska - custom project
Wielofunkcyjność

Nasze rozwiązania dają Ci możliwość łączenia i przenikania się różnych technologii AV w jednej instalacji. Na życzenie zintegrujemy nowy system audiowizualny z istniejącą infrastrukturą oraz dostosujemy go do ograniczeń przestrzennych. To TY tworzysz swoją instalację razem z naszym zespołem projektowym. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

light bulb 1 - TDC Polska - custom project
Nowatorskie projekty

Nieustannie śledzimy najnowsze trendy i staramy się tworzyć niekonwencjonalne rozwiązania w dziedzinie systemów AV. Nasi projektanci stworzą dla Ciebie eksperymentalny prototyp przy udziale renomowanych producentów sprzętów. W naszych instalacjach stawiamy na jakość dlatego zapewniamy wyselekcjonowany wybór urządzeń i materiałów.

cms 1 - TDC Polska - custom project
Dedykowane oprogramowanie

Na życzenie stworzymy dla Ciebie dedykowane oprogramowanie CMS, DS. oraz system zarządzania treścią. Stworzymy dla Ciebie indywidualne projekty dedykowanych aplikacji na infokioski i infopanele czy aplikacje internetowe. Zapewniamy również integrację oprogramowania z pozostałymi rozwiązaniami oraz istniejącą infrastrukturą.

Instalacje AV z TDC Polska

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje szeroki wybór urządzeń AV oraz autorskich systemów. Oprócz dedykowanych konstrukcji i ekranów LED o nieregularnych kształtach tworzymy również innowacyjne systemy audiowizualne stosowane w muzeach, salach konferencyjnych, szkoleniowych czy w centrach nauk.

technology - TDC Polska - custom project
Systemy Digital Signage

Dedykowane programowanie Digital Signage, dostosowany do wytycznych klienta system rezerwacji sal, cyfrowe nośniki obrazu, personalizacja zgodnie z Twoimi wymaganiami. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego zapewniamy dokładnie wyselekcjonowany sprzęt AV, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

remote control 1 - TDC Polska - custom project
Systemy Audio-Video

Zapewniamy również projekt systemu sterowania i projekcji obrazu, który zostanie zintegrowany z istniejącą infrastrukturą, nagłośnienie multimedialne i estradowe, dedykowane, autorskie systemy konferencyjne i symultaniczne.

transformer 1 - TDC Polska - custom project
Systemy Oświetlenia

Dedykowane systemy sterowania oświetleniem, konsolety, oświetlenie elewacyjne, sceniczne, i efektowe. Podążając za najnowocześniejszą technologią i wykorzystując urządzenia najwyższej jakości renomowanych na rynku marek stworzymy dla Ciebie nowatorski projekt oświetlenia, który nada charakter zarówno każdemu wnętrzu jak i eventowi sportowemu lub kulturalnemu.

sale konferencyjne miniaturka - TDC Polska - custom project
Interaktywna ekspozycja dla Parku Naukowego Haus Der Flüsse, Havelberg, Niemcy

Interaktywna ekspozycja dla Parku Naukowego Haus Der Flüsse, Havelberg, Niemcy

Muzeum Skierniewice – system AV

Muzeum Skierniewice – system AV

Interaktywna ekspozycja dla Multimedialnego Muzeum w Kaliszu

Interaktywna ekspozycja dla Multimedialnego Muzeum w Kaliszu

Interaktywne stoły i ściana wideo dla Polskiej Organizacji Turystycznej

Interaktywne stoły i ściana wideo dla Polskiej Organizacji Turystycznej

Dedykowane interaktywne produkty marki SCEO®

Wayfindery

Coraz częściej tradycyjne mapy, nawigacje w centrach handlowych, szpitalach czy informatory w miastach zastępowane są multimedialnymi nośnikami. Turyści i Klienci galerii często zanim dotrą do informacji turystycznej sami kupują mapy lub pytają przechodniów o drogę. Wayfindery to innowacyjne rozwiązanie, które wraz z naszą dedykowaną aplikacją SCEO® tworzą narzędzie, dzięki któremu klienci łatwo i szybko znajdą punkt usługowy, biuro czy sklep. Dzięki dotykowej technologii Wayfindery sprawdzają się nie tylko w galeriach handlowych, ale również w halach targowych, muzeach, podczas eventów lub konferencji.

Infokiosk Dworzec Autobusowy
interactive board - TDC Polska - custom project

Ściana kinetyczna

Interaktywna ściana wideo to innowacyjna technologia stosowana przede wszystkim w marketingu. Dzięki wykorzystaniu interakcji z odbiorcą, która przyciąga uwagę wielu klientów, każdy produkt, wydarzenie czy wnętrze staje się bardziej atrakcyjne. Zastosowanie ścian kinetycznych nie ogranicza się tylko do przestrzeni handlowej, ich wykorzystywanie może być wszechstronne i nieograniczone. Tego rodzaju urządzenie multimedialne świetnie sprawdzi się w hotelach, resortach turystycznych, muzeach, a nawet w szkołach. Stosowane w naszych produktach inteligentne systemy dystrybucji obrazu oraz śledzenia ruchu umożliwiają pełną interakcje w momencie wykrycia ruchu. Pozwala to na dostosowanie treści i jej zmianę w multimedialne narzędzie o szerokim zastosowaniu.

Interaktywna podłoga

Podłoga interaktywna to nowoczesny nośnik treści multimedialnych, który angażuje odbiorcę do interakcji, przez co staje się atrakcyjniejszy i na dłużej skupia uwagę użytkownika. Multimedialna podłoga to kreatywne rozwiązanie, które ma zastosowanie w wielu branżach, takich jak marketing, edukacja czy rozrywka, świetnie sprawdzają się również w kącikach dla dzieci, które dzięki dedykowanym aplikacjom mogą grać w gry edukacyjne, angażujące je ruchowo.

podloga - TDC Polska - custom project
Call Now Button