Zamknij

Skontaktuj sięTDC Polska sp. z o.o.

ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań Poland

Dane rejestrowe:

NIP: 764-259-64-52
REGON: 300853199
KRS: 0000507950

Telefon:

+48 67 348 29 31

Serwis telefoniczny:

+48 531 818 599

Adres e-mail:

biuro@tdcpolska.pl

Type at least 1 character to search
Idź do góry
sale konferencyjne wysposazenie - TDC Polska - wyposażenie sal konferencyjnych

Wyposażenie sal konferencyjnych. O czym warto pamiętać?

Wyposażenie sal konferencyjnych nie należy do łatwych zadań i nie jest zbyt oczywiste. Jej dobre funkcjonowanie wpływa na wrażenie klientów, partnerów biznesowych. Od nowoczesnych rozwiązań w sali konferencyjnej zależy też jakość przedstawianych informacji, czy udanych spotkań biznesowych i prezentacji. Obecnie wiele przedsiębiorstw wdraża coraz więcej rozwiązań z zakresu Digital Signage w swoich salach konferencyjnych, np. projektory, ekrany led, sprzęt AV. Firma TDC Polska jest pionierem w zakresie rozwiązań systemów audiowizualnych, czy też tworzeniu nowoczesnych systemów działających w salach konferencyjnych. Wprowadzone przez nas rozwiązania, wpływają na większą świadomość pracowników oraz pomagają zrozumieć w pełni przekazywaną treść przedstawioną na ekranie. Warto posiadać ekran LED, wysokiej jakości projektor i dobre nagłośnienie.

Ekran LED do sali konferencyjnej dla Centralnego Instytutu Ochrony Pracy w Warszawie | © TDC Polska

Ekran LED do sali konferencyjnej dla Centralnego Instytutu Ochrony Pracy w Warszawie | © TDC Polska

Spotkania biznesowe – wideokonferencje

Współcześnie wideokonferencje to najchętniej wybierane formy spotkań biznesowych. Znajdują swoje zastosowanie również w wydarzeniach okolicznościowych, administracji publicznej lub szkoleniach. Dzięki profesjonalnym akcesoriom, kamerom, mikrofonom można skontaktować się z osobą w każdym możliwym miejscu. Ułatwia to funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw, oraz zmniejsza koszty jakie pracodawca musiałby zapłacić za tradycyjne podróże służbowe. Dobór odpowiednich sprzętów, dostosowany jest indywidualnie do potrzeb klienta oraz do warunków na sali konferencyjnej.

W dobie pandemii wirusa COVID-19 wiele przedsiębiorstw i instytucji zaczęło odbywać spotkania online. Aktualne rozwiązania mają szereg możliwości udoskonalenia pracy bez wychodzenia z domu. Popularność spotkań i konferencji online znacznie wzrosła. Zaczęto organizować coraz częściej wideokonferencje, ponieważ wiąże się to głównie z obostrzeniami w zakresie przemieszczania się. Wszystkie spotkania biznesowe zostały przeniesione na drogę internetową na dużych ekranach.

Sala konferencyjna w Hali widowiskowo-sportowej w Puławach | © TDC Polska

Sala konferencyjna w Hali widowiskowo-sportowej w Puławach | © TDC Polska

Streaming

Oferowane przez naszą firmę systemy konferencyjne mogą zostać łatwo zespolone z systemami streamingu AV do sieci Internet. Połączenie tego typu pozwala na przekazywanie treści w danym pomieszczeniu do wszystkich portali społecznościowych oraz do platform dzielących zapasy audio wideo. Dane dostarczane są w sposób ciągły i synchronizują się w aktualnym czasie, dzięki czemu nie jest konieczne ściąganie plików. Dostawca przekazuje nam treści w postaci transmisji online. Live streaming jest coraz bardziej wykorzystywany w praktyce.

Profesjonalne nagłośnienie sali konferencyjnej

System audio jest nieodłącznym elementem wyposażenia sal konferencyjnych. Wraz z zakładaniem urządzeń wizualnych, ekranów LED, monitorów, TDC Polska na specjalne życzenie klienta zapewnia również profesjonalne systemy nagłośnienia. Jest to bardzo ważny element w funkcjonowaniu sal konferencyjnych, szkoleniowych czy audytoriów. Najważniejsza kwestia to dopasowanie odpowiednich rozwiązań i urządzeń, zgodnie z wymaganiami klienta. Odpowiednio dobrany profesjonalny sprzęt przekłada się na sukces przedsięwzięcia. Wszyscy uczestnicy dobrze zrozumieją przekaz oraz doskonale go usłyszą. W ten sposób przekazana wiedza zostanie lepiej przyswojona, przez co prowadzone warsztaty szkolenia czy spotkania dają większe efekty, co później wpływa na poprawę jakości pracy.

Profesjonalne nagłośnienie sali konferencyjnej w Hali widowiskowo-sportowej w Puławach | © TDC Polska

Profesjonalne nagłośnienie sali konferencyjnej w Hali widowiskowo-sportowej w Puławach | © TDC Polska

Systemy sterowania sal konferencyjnych

Firma TDC Polska zapewnia nowoczesne oraz uniwersalne urządzenia, które z łatwością można obsługiwać aby kontrolować urządzenia AV. W salach konferencyjnych, ważne również jest sterowanie technologią oświetleniową. Właściwe dobranie strategii sterowania światłem pozwala o spełnianiu funkcji instalacji oświetleniowych. Najważniejszym zadaniem jest zapewnienie doskonałego oświetlenia. TDC Polska zapewnia nie tylko profesjonalne warunki oświetlenia ale także w swoich rozwiązaniach zapewnia dosyć niskie zużycie energii.

Systemy głosowań w salach konferencyjnych

Nowoczesne stosowanie systemów głosowania przyciąga wielu uczestników, odbiorców. Zastosowane mogą być podczas quizów, badań opinii, różnego rodzaju spotkań. Przedstawiane przez nas systemy cechuje się dużą funkcjonalnością. Umożliwia to konfigurację i rozbudowę systemu w miarę potrzeb użytkownika. Zapewniamy profesjonalną obsługę od pomysłu po wykonanie i konfigurację. TDC Polska zapewnia również szkolenia w zakresie obsługi naszych produktów oraz wsparcie techniczne w czasie okresu gwarancyjnego jak i po tym czasie.

 

Wskazane elementy powyżej to bezwzględne minimum, aby profesjonalnie wyposażyć sale konferencyjne. Firma TDC Polska dobiera odpowiedni sprzęt pod indywidualne potrzeby klienta. Śledzimy nowoczesne trendy i techniki aby odzwierciedlić pomysł klienta w praktyce. Zapraszamy do kontaktu. 

 

Call Now Button