PL

Te jedne z kilku najszybciej rozwijających się branż w Polsce. Podobnie jak w innych branżach również tutaj systemy Digital Signage sprawdzają się doskonale. Pełnią one dwie najważniejsze funkcje: informacyjną i reklamową.

Prezentacja menu

Coraz częściej właściciele restauracji decydują się na wprowadzenie multimedialnych nośników do swoich lokali. Jest to prosty sposób na zaprezentowanie aktualnego menu, a proste w obsłudze oprogramowanie pozwala na wprowadzanie szybkich zmian jeżeli jest to konieczne. System Digital Signage umożliwia prezentowanie pozycji menu, wg. harmonogramu, np. od 8 ej do 11ej – śniadania, od 11ej do 18ej obiad, itd. W bardziej prestiżowych restauracjach zamiast ekranów nad kasami do prezentacji menu zastosować można małe urządzenia mobilne, które pozwolą klientowi przeglądać menu jak zwykłą książkę.

Informacje o dostępnych pokojach

W szczycie sezonu w hotelach i pensjonatach ważne jest aby Klient, który szuka pokoju mógł szybko otrzymać informację czy w danym obiekcie są jeszcze wolne miejsca. Nośniki multimedialne mogą prezentować ofertę hotelu, zdjęcia pokoi oraz wyświetlać informację o wolnych pokojach, czy promocjach na dany dzień.

Reklama i promocja

Branże gastronomiczna i hotelarska wciąż rozwijają swoje działania promocyjne. Dzięki zdalnemu zarządzaniu dział marketingu może od ręki zaprezentować ofertę promocyjną, nie czekając na wydruk plakatów czy nowego menu. Pozwala to na szybkie reagowanie na działania konkurencji, przez co nie ma obawy o nagłą utratę Klientów, spowodowaną promocją u konkurencji. Ekrany można ustawić także w witrynach restauracji czy hoteli i skusić potencjalnych klientów do wejścia atrakcyjną prezentacją swojej oferty.

Siedziba główna

TDC Polska sp. z o.o.
ul. Warszawska 53
61-028 Poznań

tel. +48 67 348 29 31
e-mail: biuro@tdcpolska.pl

Siedziba w Berlinie 

SCEO Deutschland GmbH
Bundesplatz 8
10715 Berlin

e-mail: info@sceo.de

iso_9001.pngiso_14001.png

unia