PL

Projektory video dostarczane przez nas to najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie multimedia. Korzystamy z produktów wiodących producentów takich jak NEC czy OPTOMA.

Proponowany przez nas sprzęt do projekcji obrazów charakteryzuje się czystym i krystalicznym obrazem, można je instalować wraz z interaktywnymi tablicami, a także innymi powierzchniami, na których wyświetlany obraz jest perfekcyjny.

Oprogramowanie zainstalowane w projektorach umożliwia zdalną konfigurację interfejsu do włączania i wyłączania urządzenia a także monitoringu i zarządzania większą liczbą projektorów z dowolnego komputera.

Szeroki kąt obiektywu pozwala na wyświetlanie obrazu nawet z małej odległości, który nawet wtedy jest on wyraźny i czysty. Wykorzystywana w nich technologia sprawia, że obraz chroniony jest przed degradacją w czasie i zapewnia dokładne działanie pikseli.

Projektory sprawdzają się doskonale podczas prezentacji biznesowych, w szkołach i na uczelniach wyższych ale coraz częściej rozwiązania te dostarczamy do muzeów. Tam projektory o możliwości panoramicznej projekcji 3D sprawdzają się doskonale nawet w niewielkich pomieszczeniach. Ze względu na to, że coraz więcej placówek decyduje się na multimedialne prezentacje projektory są niezbędne w codziennej pracy muzeów czy bibliotek.

Siedziba główna

TDC Polska sp. z o.o.
ul. Warszawska 53
61-028 Poznań

tel. +48 67 348 29 31
e-mail: biuro@tdcpolska.pl

Siedziba w Berlinie 

SCEO Deutschland GmbH
Bundesplatz 8
10715 Berlin

e-mail: info@sceo.de

iso_9001.pngiso_14001.png

unia