Zamknij

Skontaktuj sięTDC Polska sp. z o.o.

ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań Poland

Dane rejestrowe:

NIP: 764-259-64-52
REGON: 300853199
KRS: 0000507950

Telefon:

+48 67 348 29 31

Serwis telefoniczny:

+48 531 818 599

Adres e-mail:

biuro@tdcpolska.pl

Type at least 1 character to search
Idź do góry
Data realizacji
2019
Miejsce realizacji
Bremen, Niemcy
Kategoria

LED VIDEOCUBE ÖVB Arena Bremen, Niemcy

W 2019 roku TDC Polska dostarczyła i zainstalowała w ramach projektu dla ÖVB Arena Bremen VIDEOCUBE w najnowszej technologii LED PH3.9 w postaci 4-stronnego ekranu LED. Przedmiotem zamówienia była nie tylko dostawa, montaż oraz konfiguracja zaawansowanego sprzętu AV, integracja z istniejącą infrastrukturą, system dystrybucji zasilania, okablowanie światłowodowe i konwertery światłowodowe, ale także łatwa do demontażu aluminiowa podkonstrukcja wykonana w systemie kratownic QUADRO.

Galeria realizacji:

Szczegóły realizacji:

Każda ściana dostarczonego przez nas VIDEOCUBE’a wyposażona jest w ekran o wymiarach 4,00 x 2,5 m w proporcji bliskiej 16: 9 i całkowitej rozdzielczości 1024 x 640 pikseli. Zastosowane w tej realizacji czarne diody SMD znacznie poprawiają parametry kontrastu. Specjalne kołki pozycjonujące, współpracując z zamkami ryglowymi zapewniają bezproblemowe połączenie i łatwą instalację. Ekrany charakteryzują się pasywnym chłodzeniem, bez wentylatora, co gwarantuje cichą pracę. Jedną z wymaganych funkcjonalności konstrukcji była duża mobilność wyświetlacza, co stanowiło duże wyzwanie ze względu na ograniczone miejsce w stosunku do objętości niezbędnego okablowania, restrykcyjne limity ogólnej wagi konstrukcji, a przede wszystkim konieczności organizacji kabli w trakcie opuszczania  lub podnoszenia konstrukcji. W tej sytuacji zdecydowaliśmy się na system zwijania kabli ZIGZAG z serii e-prowadników renomowanej firmy IGUS, wraz z separatorami TwisterChain® i systemem odciążenia łańcucha Chainflex®. Zastosowane rozwiązanie idealnie współpracuje z dedykowanymi kablami IGUS: z przewodami sterowniczymi Chainflex® i przewodami  magistralowymi Chainflex® z adapterem montażowym kontrolującym promień gięcia. Prowadnik z kablami podczas podnoszenia Videocube’a chowa się w specjalnie zaprojektowanym koszu zintegrowanym  z całością konstrukcji. System ściany LED zintegrowany został z nowoczesnym, wysoko zaawansowanym wideoprocesorem Analogway 4K oraz systemem wciągarek. ÖVB Arena Bremen to bardzo prężnie działający obiekt. Nasz VIDEOCUBE podlega codziennej eksploatacji, a zastosowane przez nas rozwiązania działają bezawaryjnie. Jest to bardzo ważne, ponieważ ewentualne serwisy na wysokości wiązałyby się z dodatkowymi kosztami dla nas jako wykonawcy oraz utrudnieniami dla klienta.  Dostarczony przez TDC Polska  wyświetlacz zapewnia podczas widowisk sportowych, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych obraz transmisji najwyższej jakości, co daje oglądającym poczucie rzeczywistego udziału w wydarzeniu i uatrakcyjnia wszystkie organizowane w hali eventy.

Oferowany ekran LED oparty jest  na certyfikowanym produkcie, zarówno w ramach norm dotyczących niezawodności elektromagnetycznej EMC (2014/30 / UE), jak i jako dyrektywy niskonapięciowej (2014/35 / UE) i jest oznaczony znakiem CE.

Wideo z realizacji:

Parametry ekranów:

Pixelpitch
3.9 mm
Rozdzielczość
1024 x 640 px
Jasność
1000 nitów
Częstotliwość odświeżania
Do zmiany
Rozmiar
każda ściana 4,00 x 2,5 m
Format
16:9
Realizacja TDC Polska: Bremen, 2019

Zastosowane rozwiązanie

  • czarne diody SMD
  • system zwijania kabli ZIGZAG z serii e-prowadników renomowanej firmy IGUS
  • aluminiowa podkonstrukcja wykonana w systemie kratownic  QUADRO
  • wysoko zaawansowany wideoprocesor Analogway 4K
  • pełna kompatybilność EMC
Call Now Button