PL
Rozwiązania Digital Signage od TDC Polska

Termin Digital Signage brzmi nieco skomplikowanie, lecz tak naprawdę to nic trudnego. Cała filozofia opiera się na cyfrowej komunikacji z Klientem wykorzystującej multimedialne, często interaktywne urządzenia takie, jak telebimy czy infokioski. W przeciwieństwie do tradycyjnej reklamy będącej przekazem jednostronnym, tutaj mamy do czynienia z interakcją pomiędzy reklamodawcą, a odbiorcą treści. Na naszych oczach diametralnie i bardzo dynamicznie rozwija się rynek reklamy, a wykorzystanie omawianej technologii daje reklamodawcom ogromne możliwości.

Branża Digital Signage nieustannie się rozwija, a my dotrzymujemy kroku najnowszym, światowym trendom. Tworzymy projekty dla placówek administracji publicznej takich, jak urzędy pracy czy urzędy miast. Realizujemy również zlecenia dla hal sportowych, szpitali, bibliotek i szkół. Oferowane przez nas rozwiązania pozwolą na dostosowanie pomysłu na interaktywny przekaz informacji do Twoich indywidualnych potrzeb. Realizujemy również projekty niestandardowe. Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Skontaktuj się z nami już dziś!

Dlaczego warto skorzystać z systemów Digital Signage?

Pierwszy z argumentów przemawiający za omawianym systemem to większa skuteczność przekazu dynamicznego niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej reklamy. Nie bez znaczenia jest także możliwość reagowania na zewnętrzne czynniki w czasie rzeczywistym oraz przekazywanie wybranych treści o dowolnej porze dnia (każdy z wyświetlaczy prezentować może inne materiały). Warto tu również wspomnieć o minimalnej obsłudze systemu, która wymaga jedynie komputera z dostępem do Internetu. Kolejna z zalet to oszczędność czasu oraz kosztów, jakie należy przeznaczyć na opracowanie materiałów reklamowych oraz ich dystrybucję w porównaniu do ich tradycyjnej, papierowej wersji.

Jak pokazują badania, obiekty wyposażone w system Digital Signane są pozytywnie odbierane przez Klientów, jako że budzą skojarzenia z nowoczesnością oraz prestiżem. Odbiorcy emitowanych przez nie komunikatów są bardziej podatni na odbiór w sytuacji zakupowej, co czyni taką komunikację niezwykle skuteczną. Ekrany z oprogramowaniem można umieścić w dowolnych, dobrze widocznych, atrakcyjnych miejscach, na przykład przestrzeni, w której Klienci czekają w kolejce.

Siedziba główna

TDC Polska sp. z o.o.
ul. Warszawska 53
61-028 Poznań

tel. +48 67 348 29 31
e-mail: biuro@tdcpolska.pl

Siedziba w Berlinie 

SCEO Deutschland GmbH
Bundesplatz 8
10715 Berlin

e-mail: info@sceo.de

iso_9001.pngiso_14001.png

unia