PL

Kibice największą wagę przykładają do szczegółów, a z ekranami SCEO®SportLED jest to możliwe. Wysoka jakość obrazu przekłada się na większe zainteresowanie odbiorców wyświetlanymi materiałami. Dziś sponsorzy reklamują się podczas sportowych wydarzeń, a transmitowane rozgrywki są dla nich okazją do dotarcia do dużej liczby odbiorców.

Tablice wyników i informacje o zawodnikach

Rozwiązanie to charakteryzuje się możliwością wyświetlania różnorodnych treści. Do najbardziej popularnych zalicza się wynik meczu, czas trwania meczu, informacje o strzelonych golach, czy kartkach od sędziego. Stosuje się także oznaczenie drużyn, czy przedstawia się ich składy. Ponadto można wyświetlać informacje dodatkowe i reklamy od sponsorów, w tym animacje. Na tablicy wyników wyświetla się także obraz z kamery na żywo - przykładowo kibice na stadionie. Tablice wyników SCEO®SportLED można stosować zarówno w budynkach, jak i w plenerze. Są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Ponadto jasność diod LED gwarantuje dobrą widoczność wyświetlanych treści oraz ich jednolitość na całej powierzchni przy zastosowaniu dużej gęstości diod.

Bandy reklamowe

Powierzchnia band może być różnego rozmiaru i zależy przede wszystkim od charakteru imprezy. Bandy to doskonałe rozwiązanie dla reklamodawców, gdyż mogą być zainstalowane zarówno w halach sportowych jak i w przestrzeniach otwartych.

Banda do zastosowań zewnętrznych, np. na stadionie piłkarskim, charakteryzuje się jasnością dostosowaną do warunków nasłonecznienia oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Z reguły widz znajduje się w dużej odległości od bandy, dlatego też rozmiar plamki od 10 do 20mm pozwala na wyświetlanie dużych logotypów napisów, animacji itp.

Banda do zastosowań wewnątrz budynków, np. w halach sportowych, charakteryzuje się jasnością na poziomie 700-2000cd/m². Rozmiar plamki wynosi od 6mm do 16mm co pozwala na wyświetlanie logotypów napisów i innych informacji, podobnie jak w przypadku nośników zewnętrznych. Z reguły widz znajduje się w niewielkiej odległości od bandy.

Transmisje w strefach kibica

Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystywanie systemu Digital Signage do prezentacji różnego rodzaju wydarzeń sportowych, takich jak transmisje z meczów czy prezentacja drużyny. Ekrany takie można zainstalować w strefie kibica, co pozwoli dodatkowo zarabiać na wydarzeniach, które odbywają się na wyjeździe.

Promowanie sklepu kibica

Jednym z lepszych zastosowań systemów Digital Signage jest prezentowanie na ekranach aktualnych informacji o promocjach w sklepie kibica. Taka prezentacja może być dodatkowym bodźcem do zakupu, a kibic który przyjdzie na stadion, swoje kroki skieruje od razu do sklepu czy punktu z pamiątkami klubowymi.

Informowanie o najbliższych wydarzeniach i aktualnościach

Dzięki zamontowanych na stadionie ekranach LED kibice wiedzą o wszystkich wydarzeniach, które związane są z działalnością klubu, a dodatkowo reklamodawcy zyskują dodatkową powierzchnię do wykupienia reklamy.

 

Siedziba główna

TDC Polska sp. z o.o.
ul. Warszawska 53
61-028 Poznań

tel. +48 67 348 29 31
e-mail: biuro@tdcpolska.pl

Siedziba w Berlinie 

SCEO Deutschland GmbH
Bundesplatz 8
10715 Berlin

e-mail: info@sceo.de

iso_9001.pngiso_14001.png

unia