Zamknij

Skontaktuj sięTDC Polska sp. z o.o.

ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań Poland

Dane rejestrowe:

NIP: 764-259-64-52
REGON: 300853199
KRS: 0000507950

Telefon:

+48 67 348 29 31

Serwis telefoniczny:

+48 531 818 599

Adres e-mail:

biuro@tdcpolska.pl

Type at least 1 character to search
Idź do góry
Data realizacji
Grudzień 2020
Miejsce realizacji
Puławy, Polska

Hala widowiskowo-sportowa w Puławach – ściany wideo led screen

Hala widowiskowo-sportowa w Puławach to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie, którego powierzchnia użytkowa to ponad 8041 m2.  Ilość miejsc jakimi dysponuje obiekt to 1336 miejsc stałych, 76 miejsc w sektorze VIP oraz 1726 miejsc zlokalizowanych na zmechanizowanych trybunach teleskopowych. Łączna pojemność hali daje możliwość korzystania z niej dla 3362 osób, a cały obiekt zarządzany jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach. W 2020 zakończyliśmy projekt dla hali widowiskowo-sportowej w Puławach, który obejmował projekt wykonawczy, dostawę oraz montaż kompleksowego systemu audiowizualnego.

Szczegóły realizacji:

Projekt obejmował w szczególności:

strefę wejściową, która wyposażona została w ścianę wideo SCEO® LED SCREEN o powierzchni ponad 5,5m2 w technologii LED P2.5 mm, dwa monitory LCD 55’’ marki LG oraz w zaawansowane nagłośnienie systemu wyrównanego liniowo. Kolejnym pomieszczeniem, które wyposażyliśmy jest główna sala konferencyjna, do której dostarczyliśmy ponad 7m2 ściany wideo SCEO® LED SCREEN w technologii LED P2.5 mm, system nagłośnienia, systemy mikrofonowe oraz system sterowania AV. W mniejszej sali konferencyjnej oraz dwóch salach VIP znajdują się dostarczone przez nas systemy mikrofonowe, systemy nagłośnienia i sterowania AV oraz monitory LCD 86’’ marki LG, w tym również monitor dotykowy. Realizacja obejmowała również wyposażenie sali ciężarowej, fitness oraz głównej hali sportowej. W hali sportowej znajdują się nasze dwa ekrany SCEO® LED SCREEN w technologii LED P3.3 mm, o powierzchni ponad 18m2 każdy. Natomiast w sala ciężarowa wyposażona została w system nagłośnienia, system sterowania AV oraz w ścianę wideo, która zbudowana została z 4 bezszwowych monitorów LCD 55’’ marki LG. Podobnie wyposażona jest sala fitness, w której znajdują się monitory LCD 55’’ marki LG, nagłośnienie oraz system sterowania AV. We wszystkich strefach wykorzystaliśmy nagłośnienie marki Adamson, Audac oraz systemy mikrofonowe marki Beyerdynamic. Ponadto systemy AV zintegrowane zostały z systemem wyników sportowych, umożliwiając wyświetlanie systemu wyników tożsamego z klasycznymi tablicami wyników na wszystkich nośnikach wideo systemu AV, a w szczególności na ekranach LED w hali sportowej oraz na ścianie wideo w sali ciężarowej, która dedykowana jest wyświetlaniu wyników sportów ciężarowych.

W ramach zamówienia wyposażyliśmy tworzącą centrum dystrybucji treści reżyserkę hali sportowej. Pomieszczenie zaopatrzone zostało w główny system produkcyjny marki NewTek Tricaster razem z panelem sterującym, główny serwer wraz z mediaserwerowym oprogramowaniem VJ oraz procesory skalujące dla ekranów LED marki NOVASTAR. Dostarczyliśmy również wiele urządzeń pomocniczych takich jak matryca wideo, monitory poglądowe, konwertery sygnałowe oraz system sterowania AV marki Aten, który zintegrowany jest z systemami sterowania w pozostałych strefach. W celu dystrybucji sygnałów audio i wideo w całym obiekcie zastosowaliśmy zaawansowane systemy dystrybucji sygnałów, tj. AV over IP w opaciu o nadajniki i odbiorniki marki Aten oraz Dante w oparciu o nadajniki i odbiorniki marki Radial. Wyposażyliśmy obiekt również w odtwarzacze Digital Signage wraz z oprogramowaniem SCEO® Software, w infrastrukturę sieciową dedykowaną dla systemu AV oraz dostarczyliśmy akcesoria dystrybucyjne takie jak przyłącza AV i przełączniki sygnałów AV.

Parametry ekranów:

Pixelpitch
2.5 mm / 3.3 mm
Rozmiar
5,5m2 / 7m2 / 18m2
ekran led pulawy - TDC Polska -
Call Now Button