Zamknij

Skontaktuj sięTDC Polska sp. z o.o.

ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań Poland

Dane rejestrowe:

NIP: 764-259-64-52
REGON: 300853199
KRS: 0000507950

Telefon:

+48 67 348 29 31

Serwis telefoniczny:

+48 531 818 599

Adres e-mail:

biuro@tdcpolska.pl

Type at least 1 character to search
Idź do góry
Stoły multimedialne. Stoły interaktywne

Stół multimedialny. Innowacyjne możliwości interaktywnych stołów.

Stół multimedialny to innowacyjne rozwiązanie dające nowe możliwości komunikacji i interakcji z użytkownikiem. Interaktywne stoły dają wiele innowacyjnych możliwości prezentacji produktów, usług lub treści edukacyjnych. Urządzenia te wprowadzają interaktywne sposoby prezentacji treści, które dotychczas nie były wykorzystywane w ten sposób. Poznaj zastosowanie i zalety tych niezawodnych urządzeń multimedialnych!

Co to jest stół multimedialny?

Stoły multimedialne to nowoczesne nośniki cyfrowe należące do dziedziny Digital Signage, które dzięki innowacyjnemu sposobowi przekazywania informacji i reklamy przewyższają dotychczasowe tradycyjne metody.  Te nowoczesne urządzenia dają niecodzienne możliwości dotykowej prezentacji treści, usług lub treści edukacyjnych przy wykorzystaniu w pełni interaktywnych mechanizmów. Stół multimedialny można zaprojektować, dostosowując go do indywidualnych potrzeb klienta, zarówno jeśli chodzi o wymagania techniczne, jak również wizualne. Stoły multimedialne wyposażone są w dotykowe ekrany oraz komputer zarządzający. Opcjonalnie urządzenie może być wyposażone również w drukarkę lub skaner kodów. Stoły multimedialne produkowane przez TDC Polska wyróżniają się przyjaznym i łatwym w obsłudze interfejsem, który ułatwia samodzielną obsługę lub pozyskiwanie informacji.

Stół Multimedialny w Muzeum Niepodległości w Myślenicach | © TDC Polska

Stół Multimedialny w Muzeum Niepodległości w Myślenicach | © TDC Polska

Szerokie zastosowanie stołów multimedialnych

Zastosowanie stołów multimedialnych jest bardzo szerokie. Tego typu urządzenia multimedialne świetnie sprawdzą się w placówkach edukacyjnych, muzeach, galeriach sztuki, jak również w biurach oraz salach konferencyjnych. Stoły multimedialne doskonale się prezentują, a przy tym charakteryzują się dużą wytrzymałością. Dlatego właśnie można je potraktować jako element wyposażenia centrum handlowego czy stoiska wstawienniczego, np. na targach lub eventach. Stoły multimedialne sprawdzają się również w hotelach, restauracjach czy biurach podróży. Ponadto są doskonałym narzędziem edukacyjnym i informacyjnym, dlatego coraz więcej palcówek edukacyjnych decyduje się na zakup stołów multimedialnych, np. szkoły, muzea. Pomoc naukowa tego rodzaju idealnie sprawdzi się podczas pracy w grupach, gdzie najważniejsza jest odpowiednia komunikacja i kreatywność. Stół multimedialny pozwala na przekazywanie wiedzy w atrakcyjny sposób, co z pewnością zainteresuje najmłodszych.

Zalety stołów multimedialnych

  • Innowacyjna prezentacja treści
  • Możliwość bezpośredniej interakcji z odbiorcą
  • Możliwość zainstalowania dedykowanej aplikacji
  • Atrakcyjny wygląd
Interaktywny stół dla Parku Naukowego Haus Der Flüsse, Havelberg, Niemcy | © TDC Polska

Interaktywny stół dla Parku Naukowego Haus Der Flüsse, Havelberg, Niemcy | © TDC Polska

Innowacyjna aranżacja ekspozycji

Stanowiska multimedialne, w tym interaktywne stoły coraz częściej wzbogacają ekspozycje muzealne. Zainstalowane na nich aplikacje pozwalają rozwinąć zakres merytoryczny wystawy, angażują zwiedzających do zdobywania wiedzy i wykonywania doświadczeń. Dzięki atrakcyjnie przedstawionym treściom oraz interaktywnym grom edukacyjnym, co zachęca zwiedzających do czynnego udziału w zdobywaniu wiedzy. Technologia multitouch umożliwia korzystanie z dotykowego stołu przez wiele osób w tym samym czasie, co świetnie sprawdza się w muzeum, gdzie gromadzą się duże grupy zwiedzających. Możliwości zabudowy dotykowych ekranów jest nieskończona, dzięki temu nie ma ekspozycji, do której nie można byłoby dopasować naszych rozwiązań, tak aby współgrały one z tematyką wystawy i charakterem danego miejsca.

Multimedialne stoły wykonane przez TDC Polska mogą Państwo zobaczyć w realizacji dla Parku Naukowego Haus Der Flüsse oraz w realizacji dla Muzeum Niepodległości w Myślenicach.

 

Call Now Button