Zamknij

Skontaktuj sięTDC Polska sp. z o.o.

ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań Poland

Dane rejestrowe:

NIP: 764-259-64-52
REGON: 300853199
KRS: 0000507950

Telefon:

+48 67 348 29 31

Serwis telefoniczny:

+48 531 818 599

Adres e-mail:

biuro@tdcpolska.pl

Type at least 1 character to search
Idź do góry
Telebim Reklamowy - TDC Polska

Telebim reklamowy czyli sposób na skuteczną i widoczną reklamę w 2022!

Skuteczna i efektywna reklama firmy pozwala w krótkim czasie dotrzeć do setek, a nawet tysięcy potencjalnych klientów i kontrahentów. Telebim reklamowy umieszczony w strategicznych punktach miasta, tj: centrum miasta, starówka, galeria handlowa lub przy ruchliwych szlakach komunikacyjnych skutecznie przykuwa uwagę odbiorców. Telebimy reklamowe cieszą się ogromną popularnością wśród globalnych korporacji, dużych firm, instytucji zaufania publicznego oraz małych przedsiębiorców dla których jest to bezpośrednia i najlepsza forma reklamy i możliwość przebicia się przez konkurencję i zdobycia ich klienta. Dlatego w tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego telebimy reklamowe są tak atrakcyjne i jakie są ich zalety.

Co to jest telebim reklamowy?

Telebim reklamowy to nic innego niż ekran LED, który pozwala w szybki sposób przekazać atrakcyjny komunikat reklamowy, animację 2D i 3D, wyświetlać transmitowany na żywo obraz z kamer telewizyjnych podczas wydarzeń sportowych lub koncertów, ale również innych treści reklamowych przyciągających uwagę. Taka forma reklamy zdecydowanie różni się od statycznych nośników reklamowych i daje dużo więcej możliwości tworzenia oraz prowadzenia kampanii reklamowych. Telebimy reklamowe często znajdują się w centrach miast, przy skrzyżowaniach, wszędzie tam, gdzie można dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Telebimy reklamowe znajdują swoje zastosowanie nie tylko na zewnątrz, ale coraz częściej możemy spotkać je w centrach handlowych, na lotniskach czy dworcach komunikacji publicznej. Korzystamy w tego typu rozwiązaniach z SCEO®EASY LED V SERIES Indoor, które dedykowane są różnorodnym zastosowaniom wewnętrznym.

Telebim reklamowy na lotnisku

Telebim reklamowy wewnętrzny na lotnisku Łatwica w Poznaniu | © TDC Polska

Telebim reklamowy a nowoczesna forma reklamy?

Wyobraź sobie, że jesteś teraz na ruchliwym skrzyżowaniu w centrum Warszawy i na budynkach wieżowców widzisz telebim reklamowy. Przez to, że wyświetla on ruchomą reklamę zwracasz uwagę na niego 6 razy bardziej niż na tradycyjne reklamy zewnętrzne. Dlaczego się tak dzieje? Odbiorca mimowolnie spogląda na otaczające go kolorowe, przykuwające uwagę animacje na telebimie, stając się jednoznacznie potencjalnym klientem. Dlatego reklama na telebimach jest świetnym narzędziem reklamowym dla firm, które chcą wzmocnić swoją markę oraz pozyskać nowych klientów. W porównaniu do dotychczasowych analogowych nośników reklamy, takich jak bilbordy, plakaty czy papierowe ulotki, telebimy reklamowe osiągają dużo lepsze wyniki w krótszym czasie. Możliwość dostosowania reklamy pod względem regionalnym, lokalizacyjnym, możliwość aktualizacji treści w czasie rzeczywistym sprawia, że telebimy reklamowe stały się jednym z najpopularniejszych narzędzi reklamowych w XXI wieku.

Telebim reklamowy wewnętrzny w ÖVB Arena Bremen | © TDC Polska

Telebim reklamowy wewnętrzny w ÖVB Arena Bremen | © TDC Polska

Co wyróżnia telebimy reklamowe?

  • masowy zasięg kampanii reklamowej
  • relatywnie niska cena w porównaniu z reklamami w telewizji lub stacjach radiowych
  • możliwość aktualizacji treści w czasie rzeczywistym
  • autorskie rozwiązania konstrukcyjne SCEO® są łatwe w montażu
  • dobrze widoczny obraz nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych

Nasze telebimy reklamowe w Polsce

Jesteśmy wiodącym dostawcą telebimów reklamowych w Polsce. W naszej szerokiej ofercie posiadamy zarówno telebimy reklamowe zewnętrzne, telebimy reklamowe wewnętrze jak również reklamowe telebimy mobilne. Nasze telebimy reklamowe można znaleźć w całej Polsce, w małych, średnich i dużych miastach. Poza wyświetlaniem spotów reklamowych, nasze telebimy mogą prezentować niezależny kontent, który można szybko i w łatwy sposób aktualizować, dzięki naszemu autorskiemu systemowi zarządzania treścią SCEO® Software.

Call Now Button